foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
Контакти


Шановні колеги, працівники апарату селищної ради, члени виконавчого комітету, ветерани самоврядування на місцях, старости, депутати Великописарівської селищної ради! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем місцевого самоврядування в Україні!
 
Саме органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у демократизації нашого суспільства, є найближчими до мешканців громади. Тож Ваша кропітка робота є просто необхідною для кожного жителя Великописарівщини!
 
Наша громада ще зовсім молода. Позаду один рік важкої праці, викликів долі, роботи над реалізацією сміливих задумів та усіх планів. Розвивати громаду в умовах сьогодення – важко, і це факт. Але ми, дорогі колеги, довели, що разом – ми команда відповідальних, згуртованих, надійних людей, професіоналів своєї справи! Саме на наших власних плечах лежить відповідальність за благоустрій громади, комфорт кожного її мешканця, підвищення якості адміністративних послуг, реалізацію усіх планів.
 
Попереду нас чекає багато роботи. Я завжди готова підтримати всі Ваші ідеї та ініціативи, бо саме нам з вами працювати задля покращення життя Великописарівської громади, щоб кожен мешканець відчув щиру турботу та побачив реальні зміни на краще!
Я дякую кожному з Вас за усвідомлення всього ступеня відповідальності перед людьми, за відданість своїй справі, активну громадську позицію, високий професіоналізм та любов до нашої рідної землі! Памятаймо, друзі, що ми несемо відповідальність перед найвищим, що може бути в житті - перед довірою людей!
 
Від усього серця я бажаю Вам мужності і нових здобутків, міцного здоров’я, щастя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань! Хай ніколи Вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові нашої Великописарівської громади та розвитку нашої держави!
 
Щиро – голова Великописарівської територіальної громади Людмила БІРЮКОВАCopyright © 2024 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.