foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиМи згадуємо людей, які мужньо повстали воєдино проти несправедливості на захист ідеалів демократії, свободи, громадянських прав та європейського майбутнього нашої країни. Звичайні люди – студенти, програмісти, науковці, митці, підприємці, вчителі... І всі вони віддали найдорожче - життя, аби ми могли жити у новій, вільній та демократичній державі.

День Героїв Небесної Сотні  відзначається щорічно згідно з Указом Президента від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гiдності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». 22 січня 2014 року перші прізвища відкрили сумний список – від вогнепальних поранень під час сутичок у самому центрі столицi померли активісти. А вже з 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20... Саме в ці дні, пiд час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. На Майдані відбувалося прощання iз загиблими повстанцями. Народний реквієм «Пливе кача...» лунав жалібно і торкався кожного серця.

Ми маємо постійно пам’ятати про непросту історiю нашої держави та її патріотів. Маємо вшанувати  наших Героїв, якi віддали своє життя заради майбутнього українців, Героїв, які відстоювали та відважно вiдстоюють незалежнiсть нашої країни, Героїв Небесної Сотнi, які віддали свої життя заради  забезпечення нашого права жити у вiльній та незалежнiй Україні!

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Голова Великописарівської територіальної громади Людмила БІРЮКОВА

 

 Copyright © 2024 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.