foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиСьогодні, 23 лютого 2022 року, відповідно до наказу президента Володимира Зеленського, розпочався призов резервістів до Збройних сил України.

Призову підлягатимуть резервісти віком від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери так і рядовий сержантський склад.

Призов розпочнеться сьогодні, 23 лютого. Максимальний термін служби — 1 рік.

"Резервісти оперативного резерву першої черги проходитимуть службу у тих військових частинах і за тим фахом, в яких вони проходили службу до цього та підписали контракт для проходження служби в оперативному резерві першої черги (ОР-1).

Для прикладу: під час попередньої служби військовослужбовець був водієм-механіком у військовій частині А0000, тому призиватимуть його в цю ж частину, на цю ж військово облікову спеціальність", — ідеться у повідомленні Сухопутних військ ЗС України.

Згідно закону України, за призваними резервістами зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітня плата.

Відповідно до наказу президента України резервісти оперативного резерву першої черги мають самостійно з’явитись у свої військові частини або ТЦК та СП за телефонним дзвінком або повісткою.

Якщо резервіста через причини, передбачені законом, не може бути призвано, йому необхідно особисто надати підтверджувальны документи. За ігнорування виклику загрожує адміністративна чи кримінальна відповідальність.

Довідка

Резервісти першої черги оперативного резерву — це військовослужбовці, які звільняються зі строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до служби у військовому резерві, відповідають встановленим вимогам проходження служби у військовому резерві та набули певної військової облікової спеціальності.

 

За матеріалами УНН

 Copyright © 2024 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.