foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиШановні платники податків!

 

Військова агресія російської федерації змінила життя кожного мешканця нашої держави, мільйони українців були змушені покинути своє житло, втратили прибутки від комерційної діяльності.

В умовах воєнного стану надзвичайно важливим є забезпечення оперативного, належного та безперервного виконання місцевих бюджетів. З метою забезпечення ефективного функціонування бюджетної сфери та життєво необхідних потреб жителів громади у період дії воєнного стану вкрай важлива громадська позиція кожного з нас.

У момент, коли першим пріоритетом є врятувати сім’ю та зберегти хоча б якусь фінансову подушку, підприємець не безпідставно втрачає можливість сплачувати податки й думати про ймовірні перевірки та штрафи.

Сьогодні, станом на вересень, можна стверджувати, що ми вже маємо сформовану нормативну базу та практику сплати податків для ФОП на період дії воєнного стану в Україні.

Щодо першої та другої груп ФОП, то з 01.04.2022 держава дозволила не сплачувати єдиний податок, єдиний соціальний внесок (ЄСВ) аж до припинення воєнного стану. Окрім того, ЄСВ дозволили не сплачувати протягом 12 місяців після скасування воєнного стану на території України. Важливо також підкреслити, що держава не вимагатиме сплати податків за визначені місяці після припинення воєнного стану.

Проте законотворець заохочує громадян сплачувати податки попри встановлені пільги. Якщо ви маєте змогу, то виконайте обов’язок і підтримайте державу у важкий період задля наближення перемоги.

Шановні підприємці - платники єдиного податку першої та другої груп, враховуючи настання форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили), просимо за можливості виконувати свій податковий обов’язок та сплачувати єдиний податок.

  

З повагою виконавчий комітет селищної радиCopyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.