foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиШановні громадяни Великописарівщини!

Збройна агресія російської федерації повністю змінила життя кожного українця. Війна вплинула не тільки на соціальне життя, а й на правовий стан суб’єктів господарювання. Хоч маємо втрати, але ми вистояли та щодня наближаємося до перемоги.

Великописарівська селищна рада нагадує, що з 1 січня 2022 року розпочалася деклараційна компанія, у ході якої громадяни декларують доходи, отримані протягом 2021 року.

Надання податкової декларації про майновий стан і доходи передбачено Конституцією України та Податковим кодексом України. Кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори у порядку і розмірах, встановлених законом (ст.67 Конституції).

Громадяни, які самостійно обробляють земельні ділянки, надані їм у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких перевищує 2 гектари, також повинні декларувати дохід від продажу власної сільськогосподарської продукції згідно пп.165.1.24, 165.1 ст. 165 Податкового кодексу України.

Жителям Великописарівщини, які в минулому році отримали доходи, з яких не було сплачено податки, варто подбати про подання річної податкової декларації.

Декларування громадянами доходів є одним із додаткових джерел наповнення селищного бюджету. Надходження податку з доходів фізичних осіб за результатами декларування сприятиме зміцненню фінансової спроможності селищної ради, подальшому розвитку інфраструктури та економічного зростання громади в цілому.

Для заповнення декларації про отримані доходи за минулий рік запрошуємо до місцевого відділення податкової служби, а також до селищної ради і старостинських округів.

Нагадуємо, що неподання громадянами декларацій про доходи підпадає під дію ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення і тягне за собою накладання штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян ( від 17000 грн. до 34000 грн.)

Декларування доходів – це обов’язок кожного, хто отримує прибуток. Сподіваємося на Вашу активну громадську позицію, сумлінність, розуміння.

Дякуємо за співпрацю.

 

З повагою виконавчий комітет селищної радиCopyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.