foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиВеликописарівська селищна рада (42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, площа Незалежності, буд. 9А) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Благоустрій» Великописарівської селищної ради.

Відомості про юридичну особу: повне найменування - комунальне підприємство «Благоустрій» Великописарівської селищної ради, адреса: 42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, площа Незалежності, буд. 9А.

Основними видами діяльності є: комплексне обслуговування об’єктів, послуги з прибирання вулиць, прибудинкових територій, будинків та внутрішніх приміщень; діяльність із прибирання, підмітання вулиць, прибирання снігу та льоду, посипання сіллю чи піском; надання ландшафтних послуг; інші види діяльності із прибирання будинків і промислових об’єктів; виготовлення виробів з деревини; виробництво виробів з бетону, гіпсу та цементу; каналізація, відведення й очищення стічних вод; збирання безпечних відходів; оброблення та видалення безпечних відходів, експлуатація полігонів для захоронення твердих побутових відходів; пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення та інші.

Вимоги до кандидатів: громадянство України, знання та вільне володіння державною мовою, вища освіта другого рівня за ступенем магістра за відповідною галуззю знань або вища освіта другого рівня за ступенем магістра та післядипломна освіта за галуззю знань "Управління та адміністрування" або "Право". Стаж роботи на керівних посадах нижчого рівня - не менше ніж 5 років, здатність за своїми діловими, професійними та моральними якостями виконувати обов’язки керівника.

Не може бути кандидатом на посаду керівника комунального підприємства особа, яка: за рішення суду визнана недієздатною або обмежено дієздатною; має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку (крім реабілітованої особи), або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення; притягалася на підставі обвинувального вироку, який набрав законної сили, до кримінальної відповідальності за вчинення корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією; відповідно до вироку суду, що набрав законної сили, позбавлена права займатися діяльністю, пов’язаною з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або обіймати певні посади; у разі призначення (обрання) буде безпосередньо підпорядкованою особі, яка є її близькою особою відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»; не відповідає вимогам до кандидатів на посаду керівника комунального підприємства.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди про обробку персональних даних;

- копію паспорта або ID-картку та реєстраційного номеру облікової картки фізичної особи-платника податків;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місць, рік, місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому на виборних посадах), склад сім’ї, місце реєстрації та фактичного проживання, контактний номер телефону, адресу електронної пошти, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- дві фотокартки розміром 4х6 сантиметрів на паперових носіях;

- копії документів про освіту;

- науковий ступінь, вчене звання;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- довідку про допуск до державної таємниці (за наявності такого допуску);

- пропозиції кандидата щодо перспективи розвитку комунального підприємства строком на 3 (три) роки, в яких повинні бути відображені заходи, що вживатимуться кандидатом для забезпечення фінансово-господарської стабільності комунального підприємства та підвищення ефективності його діяльності (проект стратегічного плану, план реформування, аналіз можливих ризиків, поліпшення техніко-економічних та фінансових показників, підвищення конкурентоспроможності, залучення інвестицій, динаміка та обсяг надходження коштів тощо);

- рекомендаційний лист довільної форми (за наявності).        

З учасниками, які допущені до участі в конкурсі, конкурсна комісія проводить співбесіду та враховує їх здатність висловлювати свої думки, вміння викладати інформацію в письмовій формі, комунікабельність, тактовність, ділові та вольові якості, готовність брати на себе відповідальність, уміння аналізувати проблеми і налагоджувати ділові зв’язки, виявляти творчий підхід до роботи, емоційну врівноваженість тощо.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу до відділу організаційної роботи та персоналу Великописарівської селищної ради.

Телефон для довідок: (05457) 5-13-69, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.