foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиВеликописарівська селищна рада (42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, площа Незалежності, буд. 9А) оголошує добір на заміщення вакантної посади головного спеціаліста з благоустрою відділу з питань житлово-комунального господарства Великописарівської селищної ради.

 

 Опис вакансії

Загальні умови

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Головний спеціаліст з благоустрою відділу з питань житлово-комунального господарства Великописарівської селищної ради, сьома категорія

Посадові обов’язки

Здійснення постійного контролю за дотриманням Правил благоустрою території Великописарівської селищної ради.

В разі виявлення порушень Правил благоустрою території Великописарівської селищної ради вжиття заходів щодо їх усунення.

Систематичне проведення самостійних і спільних рейдів та перевірок з відповідними службами за станом благоустою територій Великописарівської селищної ради.

Складання протоколів про порушення законодавства у сфері благоустрою населених пунктів для притягнення винних до відповідальності.

Участь в обговоренні проектів з благоустрою та забезпечення винесення відповідних пропозицій та розгляд селищної ради, підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності.

Розгляд звернень та скарг підприємств, установ, організацій і громадян, що відносяться до компетенції відділу з благоустрою території Великописарівської селищної ради.

Здійснення профілактики порушень законодавства в сфері благоустрою населених пунктів.

Надання підприємствам, установам, організаціям та приватним особам методичну та консультативну допомогу з питань утримання і охорони об’єктів благоустрою.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5100 грн., надбавка за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування; надбавка за вислугу років; інші виплати, премії - у разі встановлення

Інформація про строко-вість призначення на поса-ду

На період воєнного стану.

Селищний голова після ознайомлення з поданими документами, проводить співбесіду з претендентами на вакантну посаду головного спеціаліста з благоустрою відділу з питань житлово-комунального господарства Великописарівської селищної ради та приймає рішення про призначення.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади посадових осіб місцевого самоврядування, на які особи призначені у період дії воєнного стану, оголошується конкурс, передбачений відповідним законом. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду в органі місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає документи:

- заяву;  

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

- дві фотографії розміром 4 х 6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються до 17:15 до 12.04.2023 включно, до Великописарівської селищної ради (42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, площа Незалежності, буд. 9А)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону осо-би, яка надає додаткову інформацію з питань призначення на посаду

Бірюкова Людмила Іванівна, (05457) 5-13-69.

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра.

2.

Досвід роботи

Без вимог до стажу роботи.

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до професійної компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Уміння працювати з комп’ютером

володіння комп’ютером – рівень досвідченого користувача;

- вміння працювати з програмами Microsoft Office, інтернет-браузерами та пошуковими системами

2

Ділові якості

- уміння ефективно і результативно розподіляти і використовувати людські ресурси та інформацію; - аналітичні здібності;

- діалогове спілкування (письмове і усне);

- навички управління;

- навички контролю;

- вміння розподіляти роботу;

- виваженість, стійкість, оперативність

3

Особистісні якості

- відповідальність;

- креативність та ініціативність;

- комунікабельність;

- системність та самостійність у роботі;

- наполегливість;

- надійність;

- організація та саморозвиток;

- вміння працювати в стресових ситуаціях.

 

Професійні знання

Вимоги

Компоненти вимоги

1

Знання законодавства

Конституція України; Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»; Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; Закон України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що по-в’язане із завданнями та змістом роботи посадової особи місцевого самоврядування відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закон України «Про благоустрій населених пунктів», Закон України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», Закон України «Про звернення громадян», наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 27.11.2017 № 310 «Про затвердження Типових правил благоустрою території населеного пункту».Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.