foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиВеликописарівська селищна рада (42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, площа Незалежності, буд. 9А) оголошує добір на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-архітектора відділу земельних ресурсів та просторового планування Великописарівської селищної ради

Опис вакансії

Загальні умови

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Головний спеціаліст – архітектор відділу земельних ресурсів та просторового планування Великописарівської селищної ради, сьома категорія

Посадові обов’язки

Забезпечення ведення та оновлення єдиної цифрової топографічної основи території селищної ради. Проведення перевірок та прийом створених та оновлених топографічних планів для розробки містобудівної документації та будівництва об’єктів.

Організація ведення реєстру будівельної діяльності та містобудівного кадастру селищної ради, забезпечення з цією метою проведення виконавчих зйомок для збудованих будинків, споруд та інженерних комунікацій, поповнення картографічних матеріалів.

Розгляд заяв, клопотання і скарг фізичних та юридичних осіб й інших суб'єктів містобудування з питань, що належать до компетенції, та підготовка проектів відповіді на такі звернення.

Створення та ведення архіву містобудівної документації, матеріалів містобудівного кадастру.

Розроблення або внесення змін і затвердження схем планування території селищної ради.

Надання інформації керівнику відділу для узагальнення та складання аналітичних звітів про стан використання території, стан та зміни об'єктів архітектурної, містобудівної та будівельної діяльності на території селищної ради.

Підготовка проектів рішень на розгляд виконавчого комітету селищної ради, на розгляд сесії селищної ради з питань містобудівної діяльності, ведення містобудівного кадастру.

Складання звітів про містобудівну діяльність, містобудівний кадастр.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 5100 грн., надбавка за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування; надбавка за вислугу років; інші виплати, премії - у разі встановлення.

За умови якщо працівник буде безпосередньо здійснювати свої повноваження на території Великописарівської селищної територіальної громади на період воєнного стану посадовий оклад буде визначений з урахуванням коефіцієнту 1,5.

Інформація про строко-вість призначення на поса-ду

На період воєнного стану.

Селищний голова після ознайомлення з поданими документами, проводить співбесіду з претендентами на вакантну посаду головного спеціаліста – архітектора відділу земельних ресурсів та просторового планування Великописарівської селищної ради та приймає рішення про призначення.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади посадових осіб місцевого самоврядування, на які особи призначені у період дії воєнного стану, оголошується конкурс, передбачений відповідним законом. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду в органі місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає документи:

- заяву;  

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

- дві фотографії розміром 4 х 6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються до 17:15 до 16.08.2023 включно, до Великописарівської селищної ради (42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, площа Незалежності, буд. 9А)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону осо-би, яка надає додаткову інформацію з питань призначення на посаду

Бірюкова Людмила Іванівна, (05457) 5-13-69.

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища архітектурна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра.

2.

Досвід роботи

Стаж організаційної і професійної роботи за фахом у сфері містобудування та архітектури не менше 5 років.

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до професійної компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Уміння працювати з комп’ютером

володіння комп’ютером – рівень досвідченого

користувача;

- вміння працювати з програмами Microsoft Office, інтернет-браузерами та пошуковими

системами

2.

Ділові якості

- уміння ефективно і результативно розподіляти і використовувати людські ресурси та інформацію; - аналітичні здібності;

- діалогове спілкування (письмове і усне);

- навички контролю;

- вміння розподіляти роботу;

- виваженість, стійкість, оперативність

3.

Особистісні якості

- відповідальність;

- креативність та ініціативність;

- комунікабельність;

- системність та самостійність у роботі;

- наполегливість;

- надійність;

- організація та саморозвиток;

- вміння працювати в стресових ситуаціях.

 

Професійні знання

Вимоги

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Конституція України; Закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції».

2.

Знання спеціального законодавства, що по-в’язане із завданнями та змістом роботи посадової особи місцевого самоврядування відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Закони України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про архітектурну діяльність», «Про основи містобудування», «Про відповідальність за правопорушення у сфері містобудівної діяльності», «Про землеустрій»; Земельний кодекс України; наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2011 № 103 «Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки».

 

 

 

 Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.