foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиВеликописарівська селищна рада (42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, буд. 9А) оголошує добір на вакантну посаду завідувача сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Великописарівської селищної ради.

Опис вакансії

Загальні умови

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Завідувач сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Великописарівської селищної ради, шоста категорія

Посадові обов’язки

Здійснення  інформаційного забезпечення населення щодо законодавства з питань дотримання вимог захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, заходів, які вживаються для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та іншої інформації, пов’язаної з правовим навчанням та пропагандою знань щодо запобігання надзвичайним ситуаціям.

Організація розроблення і здійснення заходів щодо удосконалення організації цивільного захисту населення і території громади від надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і реагування на них.

Здійснення організаційного забезпечення діяльності селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, ведення  протоколів засідань та контроль за  станом  виконання прийнятих рішень.

Сприяння здійсненню заходів, пов'язаних із діяльністю розміщених на території громади військових частин, установ Збройних Сил України та інших військових формувань, створених згідно із законодавством.

Сприяння проведенню призову на строкову військову і альтернативну (невійськову) службу.

Підготовка та доведення іншим структурним підрозділам селищної ради обов'язкових для виконання вказівок щодо впровадження в життя рішень із здійснення заходів мобілізаційної підготовки на території громади.

Вирішення питань  взаємодії з правоохоронними та контролюючими органами  щодо протидії злочинності, забезпеченні законності, додержанню прав і свобод громадян на території громади.

Розроблення селищних програми зміцнення законності і правопорядку, мобілізаційної підготовки, цивільного захисту місцевого значення, комплексних заходів, планів скоординованих дій та здійснення  контролю за їх виконанням.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6000 грн., надбавка за ранг посадової особи органів місцевого самоврядування; надбавка за вислугу років; інші виплати, премії - у разі встановлення.

За умови якщо працівник буде безпосередньо здійснювати свої повноваження на території Великописарівської селищної територіальної громади на період воєнного стану посадовий оклад буде визначений з урахуванням коефіцієнту 1,5.

Інформація про строко-вість призначення на поса-ду

На період воєнного стану.

Селищний голова після ознайомлення з поданими документами, проводить співбесіду з претендентами на вакантну посаду завідувача сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи Великописарівської селищної ради та приймає рішення про призначення.

Після припинення чи скасування воєнного стану, але не пізніше шести місяців з дня його припинення чи скасування, на посади посадових осіб місцевого самоврядування, на які особи призначені у період дії воєнного стану, оголошується конкурс, передбачений відповідним законом. Граничний строк перебування особи на посаді, на яку її призначено у період дії воєнного стану, становить не більше 12 місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

Перелік документів, які необхідно надати для призначення на посаду в органі місцевого самоврядування в період дії воєнного стану, в тому числі спосіб подання, адреса та строк їх подання

Особа, яка бажає взяти участь у доборі, подає документи:

- заяву;  

- згоду на збір та обробку персональних даних;

- заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

- дві фотографії розміром 4 х 6 см;

- копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію паспорта;

- копію трудової книжки;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються до 16:00 до 22.09.2023 включно (Великописарівська селищна рада, 42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, вул. Незалежності, буд. 9А)

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону осо-би, яка надає додаткову інформацію з питань призначення на посаду

Бірюкова Людмила Іванівна, (05457) 5-13-69.

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста.

2.

Досвід роботи

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою.

Вимоги до професійної компетентності

Вимоги

Компоненти вимоги

1.

Уміння працювати з комп’ютером

володіння комп’ютером – рівень досвідченого

користувача;

- вміння працювати з програмами Microsoft Office, інтернет-браузерами та пошуковими

системами

2.

Ділові якості

- уміння ефективно і результативно розподіляти і використовувати людські ресурси та інформацію; - аналітичні здібності;

- діалогове спілкування (письмове і усне);

- навички контролю;

- вміння розподіляти роботу;

- виваженість, стійкість, оперативність

3.

Особистісні якості

- відповідальність;

- креативність та ініціативність;

- комунікабельність;

- системність та самостійність у роботі;

- наполегливість;

- надійність;

- організація та саморозвиток;

- вміння працювати в стресових ситуаціях.

 

Професійні знання

Вимоги

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Конституція України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закон України «Про запобігання корупції».

2.

Знання спеціального законодавства, що по-в’язане із завданнями та змістом роботи посадової особи місцевого самоврядування відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Кодекс цивільного захисту України, Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», Закон України «Про правовий режим надзвичайного стану», Закон України «Про військовий обов’язок і військову службу», Закон України «Про оборону України», постанова Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1487 «Про затвердження Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів», постанова Кабінету Мінстрів України від 27 січня 2023 р. № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію” щодо бронювання військовозобов'язаних на період мобілізації та на воєнний час».Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.