foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиВеликописарівська селищна рада (42800, Сумська область, смт. Велика Писарівка, вулиця Незалежності, буд. 9А) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу організаційної роботи та персоналу Великописарівської селищної ради.

Вимоги до головного спеціаліста відділу організаційної роботи та персоналу Великописарівської селищної ради: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Конкурсанти складають письмовий іспит на знання Конституції України, Законів України «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», а  також законодавства з урахуванням специфіки роботи.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Великописарівської селищної ради такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

згоду на збір та обробку персональних даних;

заповнену особову  картку форми П2-ДС (з додатками);

дві фотографії розміром 4 х 6 см;

копію документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

копію документа про рівень володіння державною мовою (документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно до Закону № 2704-VIII) або протягом трьох місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану;

декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua);

копію паспорта;

копію трудової книжки;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

При подачі копій мати при собі оригінали. 

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.

Телефон для довідок: (05457) 5-13-69Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.