foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
Контакти


 
    31 серпня 2021 року, в останній літній день в залі засідань колишньої Великописарівської РДА було по-літньому спекотно: понад 600 питань порядку денного активно опрацьовано та підтримано депутатським корпусом Великописарівської селищної ради на третьому пленарному засіданні восьмої сесії восьмого скликання під головуванням Людмили БІРЮКОВОЇ.
 
    Зокрема, депутати визначилися з долею Пожнянського НВК, питання якого обговорювали і на громадських слуханнях, і під час засідань постійних депутатських комісій. Все ж визначено, що з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти та упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти, економного і раціонального використання бюджетних коштів громади Пожнянський навчально – виховний комплекс буде реорганізовано у філію Великописарівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів імені І.М. Середи. Це лише початок справи, далі відповідальні особи мають вирішити багато організаційних питань з реорганізації. Але в умовах сьогодення знайдено оптимальний вихід з ситуації.
 
    Також присутні заслухали звіт голови громадської організації «Великописарівська місцева організація фізкультурного-спортивного товариства «Колос» Андрія Гапоненка про роботу організації І півріччя 2021 року. На жаль, хвалитися високими здобутками та успіхами організація не може. До того, у деяких присутніх у залі склалося враження, що у керівника немає ніякого бажання вести активну роботу над участю чи організацією спортивних заходів, займатися розбудовою ГО. Тож депутати підтримали єдине рішення - визнати роботу громадської організації незадовільною.  Напередодні пленарного засідання депутати активно працювали під час засідань постійних профільних комісій, тож ряд бюджетних та земельних питань було підтримано одноголосно. Зокрема, депутати затвердили звіт про виконання бюджету Великописарівської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року; підтримали надання одноразової матеріальної допомоги на лікування за зверненнями мешканців; розглянули питання укладення договору оренди пасажирського автобуса для здійснення соціальних рейсів між населеними пунктами громади.
 
   Одне з питань порядку денного стосувалося і нових призначень у громаді. Так секретар селищної ради Володимир ЛЄОНОВ представив переможця конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального некомерційного підприємства ««Великописарівська лікарня», ним став Сергій ДРАГУН. Депутати надали слово Сергію Миколайовичу, та поставили декілька запитань про перші кроки на посаді, долю амбулаторій та ФАПів на території громади. Сергій Миколайович справедливо зазначив, що будь-які прогнози та обіцянки будуть банальним популізмом, натомість необхідно негайно проводити повний аналіз діяльності Великописарівської лікарні та інвентаризацію. Побажаємо Сергію Драгуну реалізації всього задуманого та успіхів у розбудові закладу!
 
 

 

 
 
                             
                Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.