foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
Контакти2 вересня 2021 року голова громади Людмила БІРЮКОВА представила колективу комунального некомерційного підприємства «Великописарівська лікарня» Великописарівської селищної ради новопризначеного директора комунального закладу Сергія ДРАГУНА.

Саме Сергій Миколайович став переможцем конкурсу з визначення кандидата на посаду директора КНП «Великописарівська лікарня», фінальне засідання якого відбулось 27 серпня. А вже 31 серпня  депутати підтримали дану кандидатуру на пленарному засіданні восьмої сесії селищної ради.

«Новий директор закладу сам, без допомоги колективу не зробить нічого, - зазначила Людмила БІРЮКОВА, - я часто спілкуюся з керівниками сусідніх ОТГ. І відразу помітно успішну роботу, коли є бажання працювати у керівника і колективу.  У них є мета зберегти свої робочі місця і розвивати заклад. Я впевнена, що Сергій Миколайович хоче зробити все на краще. І моє побажання новопризначеному керівнику – реалізувати все те, що було озвучено на конкурсі по розбудові лікарні. Я буду цьому допомагати й прошу, щоб колектив допоміг йому  інтегруватися у робочий процес!»

Сергій Драгун подякував голові громади за добрі побажання та настанови, та звернувся до колективу лікарні:

«Я прийшов сюди працювати. І працювати разом з вами! Я дуже сподіваюся на підтримку, яку я хочу бачити у ваших очах. У нас одна мета – зберегти те, що маємо, та згодом примножити. Над цим і працюємо – як один колектив, як одна сім'я, як люди, які вірять один одному!». 

Ми щиро бажаємо вдалого старту Сергію Миколайовичу та успіхів у роботі усьому колективу КНП «Великописарівська лікарня»!

    Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.