foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
Контакти


 
З 14 січня по 14 лютого 2022 року проводяться громадські обговорення проєкту Стратегії розвитку Великописарівської територіальної громади до 2027 року.
 
 
 
Ми розраховуємо на Ваші зауваження, коментарі та пропозиції, які дозволять доповнити або розширити пропозиції щодо можливих напрямків розвитку громади, включаючи конкретні заходи виконання Стратегії розвитку.
 
 
Нам важливо почути думки кожного мешканця громади, який хоче долучитись до публічного громадського обговорення,
з приводу стратегічних напрямів та цілей, що визначені у Документі (посилання клікабельне!).
 
 
Просимо Вас до 14 лютого 2022 року на електронну адресу Великописарівської селищної ради Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. надсилати свої зауваження чи пропозиції з поміткою «СТРАТЕГІЯ» із зазначенням контактних даних.
 
 
Також зауваження та пропозиції приймаються у Великописарівській селищній раді (відділ економічного розвитку та інвестицій).
 
 
У результаті роботи зі стратегічного планування розвитку Великописарівська громада отримає документ, завдяки якому зможе раціонально організувати свою діяльність, стратегічно розподілити ресурси та обрати вектор розвитку!Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.