foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиШануючи героїв сьогодення, ми не маємо права забути героїв минулої – Другої світової війни 1939-1945 років. На Великописарівщині 24 пам’ятки історії безпосередньо пов’язані з подіями Другої світової війни, всі вони знаходяться у не дуже задовільному стані та потребують оновлення, як фізичного так і змістовного відповідно до вимог часу.

Пропонуємо розпочати з «Братська могила радянських воїнів, партизана та пам’ятник воїнам-землякам», що знаходиться в центрі смт Велика Писарівка (вул.Вишнева). До багаторічних природних руйнувань в минулому році долучилася і сучасна війна, нещадна навіть до радянських монументів.

Селищна рада запрошує долучитися до обговорення, як фахівців істориків-краєзнавців, так і пересічних мешканців громади для створення консолідованого бачення цього місця Памяті та Пошани в майбутньому.

Найближчим часом буде створено робочу групу, яка буде опрацьовувати пропозиції мешканців громади, тож кожен бажаючий може висловити свою думку, звернувшись до Великописарівської селищної ради чи Відділу культури, молоді та туризму зі своїми ідеями. Найбільш активних запрошуємо долучитись і до участі в робочій групі безпосередньо.

А зараз запрошую до обговорення бачення кожного окремого жителя нашої громади вигляду, назви місця вшанування полеглих у боротьбі з фашистами героїв.

 Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.