foto1
1
foto1
2
foto1
3
foto1
4
foto1
5

+380545751369
vp-selrad@ukr.net
КонтактиШановні мешканці смт Велика Писарівка!
(повідомлення про проведення громадських обговорень)

 

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про основи містобудування», Закону України «Про архітектурну діяльність», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» виконавчим комітетом Великописарівської селищної ради планується провести громадські обговорення щодо розгляду детального плану смт Велика Писарівка Сумської області для забудови центральної частини селища та детального плану території між вулицями Кобзарська, Незалежності та Шкільна в смт Велика Писарівка Сумської області.

Проект детального плану території розроблений ПМП «Будівництво і землевпорядкування».

Дане повідомлення є підставою для подання пропозицій та зауважень з питань формування принципів планувальної організації забудови території населеного пункту, будівництва господарських та адміністративних споруд та інше (подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил).

Детальний план території – містобудівна документація, яка визначає принципові вирішення розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Мета містобудівної  документації - оновлення та внесення змін до генерального плану  на місцевому рівні: визначення допустимих видів забудови територій, забезпечення охорони навколишнього середовища, збереження культурної спадщини, виділення територій для розміщення житла тощо.

Детальний план містить основні техніко-економічні показники, графічні та текстові матеріали.

Відомості про замовника та розробника детального плану території:

  1. Замовник: Великописарівська селищна рада Охтирського району Сумської області.
  2. Розробник: ПМП «Будівництво і землевпорядкування»
  3. Підстава розроблення: відповідно до рішеннь Великописарівської селищної ради від 12 листопада 2019 року та рішення № 114 від 13.12.2019 року.
  4. Інформація про місце та строки ознайомлення з проектом детального плану території

з проектами детальних планів території смт Велика Писарівка можна ознайомитися у строк з 23 вересня 2021 року по 22 жовтня 2021 року (включно) у відділі земельних ресурсів та просторового планування Великописарівської селищної ради.

Строк подання і строк завершення розгляду пропозицій:

Зауваження та пропозиції приймаються від фізичних та юридичних осіб у строк з  23 вересня 2021 року по 22 жовтня 2021 року (включно) виконавчим комітетом Великописарівської селищної ради, відповідно до Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженого Постановою КМУ № 555 від 25.05.2011 року.

Поштою на адресу:42800, Великописарівська селищна рада вул. Незалежності, 9а смт Велика Писарівка, Сумської області.

В електронному вигляді: на електронну адресу: E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Інформація про результати проведення громадських обговорень, щодо врахування громадських інтересів буде розміщена на офіційному веб-сайті Великописарівської селищної  ради.

Відповідальна особа – Начальник відділу земельних ресурсів та просторового планування – М.В.Білоус.

 

 Copyright © 2023 Copyright Великописарівська селищна рада Rights Reserved.